Vyzrálý kozí sýr QUESO CARBAJO Francisco sudao cca 0,7 Kg

Kód: 10537
Neohodnoceno
759 Kč
Vyprodáno

Úžasný kozí sýr, který musí ochutnat každý sýrový nadšenec. Je vyrobený z pasterovaného kozího mléka, kvasinek, přírodního syřidla a soli. Od běžných sýrů se liší tím, že zraje 3 až 4 měsíce v sádle z iberského prasátka a jeho kůrka je potíraná olivovým olejem. Jde o sýr s intenzivní chutí a středně silným aroma kozího sýru. 

TIP: Skvěle chutná samostatně i s bagetkou pokapanou kvalitním olivovým olejem.

Doporučujeme ho kombinovat s mladšími a středně těžkými červenými víny, ve kterých dominují především ovocné tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše, co by vás mohlo zajímat

Složení: Kozí sýr.  Složení: pasterované kozí mléko, sůl, syřidlo. Minimální obsah tuku v sušině 55 %. 

Výživové hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota: 466 Kcal/1 949 KJ. Tuky: 39 g, z toho nasycené: 25 g. Sacharidy: 1 g , z toho cukry: 0,9 g, Bílkoviny: 27,6 g. Sůl: 2,1 g.

Dovozce: Satisfied s.r.o, Slaměníkova 5, Přerov. Země původu Španělsko. 

 

Skladování a konzumace

Sýr skladujte na suchém a chladném místě. Před konzumací ho doporučujeme vyndat z obalu a nechat alespoň 20 minut při pokojové teplotě přibližně 20 ºC. Naplno se tím rozvinou veškeré chutě a vůně. 

Minimální trvanlivost je do data uvedeného na obalu. Uvedená cena je za 1 kus sýra o hmotnosti přibližně 0,7 kg.

Vybrat si můžete i z dalších kvalitních kozích sýrů. Neméně oblíbené jsou také ovčí sýry, a proto byste rozhodně neměli vynechat.

 

Španělským delikatesám se věnujeme opravdu dlouho a jsme moc rádi, že je můžeme prostřednictvím našeho e-shopu nabídnout i na váš stůl. Vše, co v našem obchůdku najdete, jsme nejprve sami pečlivě ochutnali. Ať už u nás pořídíte sýry nebo uzeniny, jedno je jisté - budete si připadat jako při ochutnávání tapas ve Španělsku.