Cecina de Leon kousky 150G

Kód: 10859
Výhodné balení
Neohodnoceno
Značka: Palcarsa
262 Kč
Momentálně nedostupné

Vše co by Vás mohlo zajímat:

Přírodně vyzrálá jemně zauzená hovězí roštěná z Leónu.

Sušená hovězí roštěná je tradičně specialitou z kraje León. Pomalé sušení na čerstvém vzduchu, které ve vlhčích měsících dosahuje až 4 měsíců, vytváří velice intenzivní a komplexní chuť, která se liší např. od vepřového loma či cabezy a přitom nevysouší maso.  

Vzhledem k intenzivní chuti je nutné krájet cecinu na opravdu průsvitné plátky. Podávejte vždy v pokojové teplotě. Zakápnout olivovým olejem, eventuálně doporučujeme s roztíratelným sýrem

Cecinu skladujte v chladničce nebo v místnosti se stálou teplotou a v suchu. 

Řez na vzduchu osychám oxiduje a tvrdne a pokud nebudete ukrajovat z ceciny více než 3 dny, je dobré pomazat řez olivovým olejem, aby zbytečně nevysychal. Budete-li mít cecinu uschovanou dlouho po té, co jí otevřete, může se stát, že bude na povrchu řezu příliš tvrdá a pak je lepší odříznout jeden či dva plátky, použít je na vaření a pokračovat v tenkých plátcích. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cecina: Masný výrobek tepelně neopracovaný  

Složení: Hovězí maso, sůl, cukr, regulátor kyselosti (E-331) konzervant E-252 a E-250

Výživové údaje na 100g produktů: Energetické hodnoty na 100G  727 kJ / 173 kcal Tuky: 5,9 g, z toho nasycené 2,3 Sacharidy: 0,8 , z toho cukry: 0,8  Bílkoviny: 29 g. Sůl: 4 g.

Dovozce Satisfied s.r.o. Slameníkova 5, Přerov. Země původu Španělsko. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Jak skladovat? 

Ideálně uchovat na chladném a suchém místě, teplota by neměla překročit 30 st. Celsia.  

Konzumace: před konzumací se doporučuje otevřít obal a nechat výrobek alespoň 20 minut při pokojové teplotě, aby se rozvinuly vůně a chutě. Pokuď možno, krájet na co nejjemnější a nejtenčí plátky. V případe že by se Vám nepovedlo výrobek zkonzumovat najednou, uchovávejte jej v lednici a zkonzumujte ideálně v průběhu 48 hodin.