Ja! Mladé červené víno

Kód: 10744
Neohodnoceno
196 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Víno Ja! (čtěte jako cha!) je mladým červeným vínem, které stráví ve vinařství jeden rok než se dostane ke konzumentovi. Vyniká především čerstvostí svých intenzivních vůní, ovocností a nezaměnitelným charakterem terroir.

Má fialovou barvu s doteky modré střední intenzity. Když si přivoníte, ucítíte čerstvost a eleganci s vůní fialových květin, třešní a lékořice. Chuť vína je opravdu delikátní a v jeho závěru vás potěší svou svěžestí. 

Náš TIP: Skvěle se hodí k lehčím jídlům jako jsou rizota, pasta a jemnější sýry. Rozhodně nezklame ani v kombinaci se sušenou šunkou, uzeninami a picos.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše, co by vás mohlo zajímat

Vzhledem k tomu, že se jedná o mladé víno, doporučujeme ho vypít co nejdříve, abyste si na maximum užili jeho svěžest a ovocnost. Před konzumací ho není nutné nechat rozdýchat ani dekantovat. 

Sklízí se v noci přibližně v polovině září a zraje v nerezovém depozitu. Jde o víno, které není určené na archivaci, ale na přímou konzumaci. 

Odrůda: Tempranillo 100%

Skladování: Víno nevystavujte přímému slunečnímu svitu a ani mrazu. Po otevření ho doporučujeme buď do 5 dnů vypít, nebo použít vakuový uzávěr a skladovat ho v lednici.

Ideální teplota podávání vína je 14 až 16 ºC, v parném létě si ho můžete víc nachladit.

Obsah alkoholu: 14 %. Obsahuje siřičitany. 

Země původu: Španělsko

Dovozce do ČR: Satisfied s.r.o. Slaměníkova 2406/5 Přerov.