Pro firmy

Nabídka firemních akcí „Španělský večer“.

 
 
 
 
Proč a pro koho?
 
Hledáte zajímavou možnost jak poděkovat svým obchodním partnerům za jejich spolupráci? Hledáte pro ně zajímavý zážitek?
 
Proč s námi?
 
Specializujeme se na španělská vína a delikatesy již šestým rokem. Do Španělska osobně jezdíme, známe místní trh, zvyklosti a jídlo. Rádi se s Vámi o tento zážitek podělíme. V našem teamu máme i rodilého španěla, který Vám na otevřeném ohni připraví pravou autentickou paellu.
 
Co nabízíme:
 
Nabízíme Vám Španělský večer spojený s degustací španělských vín a španělských chuťovek Tapas , španělskou hudbou a krájením Jamonu. Akci jsme schopni zorganizovat komplet na klíč, záleží jenom na Vašich požadavcích. Španělský večer obvykle pozůstává z následujících bodů programu:
 
1, Degustace vína: 6-12 vzorků vína z naší kolekce, které osobně ze Španělska dovážíme, s odborným výkladem a povídáním o španělském vinařství.
 
2, Hudba: dle požadavků klienta zabezpečíme doprovod večera flamencovou kytarou nebo vystoupení španělské flamencové tanečnice nebo španělského DJ. 
 
3, Občerstvení: dle Vašich požadavků jsme schopni zabezpečit kompletní catering. Možnost jak teplé kuchyně včetně pravé španělské paelly připravené rodilým
španělem na otevřeném ohni a servírované přímo z pánve, tak delikates (TAPAS), výhradně ze špičkových surovin, které dovážíme. 
Součástí je také blog povídání o gastronomickém konceptu tapas. 
 
4, Jamon: ručně krájený Jamon s malou přednáškou o zásadách krájení a servírování této španělské delikatesy.
 
Pro Vaše klienty Vám nabízíme také dárkové sety ze španělských delikates Dárkové balíčky je možné sestavit i na přání dle požadavků zákazníka. Nabídka dárkových setu zde
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení