Dárkový balíček Sabores de Espana - Tapas basic se základními tapas kousky

Kód: 3148967
Novinka
Neohodnoceno
449 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Sestavili jsme pro vás speciální dárkový balíček španělských tapas. Najdete v něm základní kousky, které by neměly chybět v žádné první ochutnávce. A všechny španělské dobrůtky mají nejen jedinečnou chuť, ale také vůni. 

Náš TIP: Co z balíčku Sabores de España - Tapas Basic ochutnat jako první? Začněte křupavým pečivem Picos. Jsou to výborné sušené pečivové tyčinky, které se tradičně podávají k tapas. Pokračujte těmi nejlepšími zelenými olivami Receta cortijo, které jsou vyhlášené svou šťavnatostí

A na konec si nechte špičkové iberské paštiky vyrobené ze španělských prasátek. Nakombinovali jsme vám 3 nejoblíbenější kousky. Každá z paštik je jiná a jejich chuť vás přenese do malého španělského městečka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jaké dobroty na vás čekají v dárkovém balíčku?

Iberská paštika s třešněmi 70 G

Iberská paštika s rozinkami 70 G

Iberská paštika s kousky šunky 70 G

PICOS GOURMET 20 GR černé

PICOS RÚSTICO GOURMET DOYPACK 20 G Zlaté

Regañá Gourmet 25 G

Nakládané zelené olivy dle receptu Cortijo 212 ML

 

Balíček je perfektní volbou pro ty, kteří by rádi doma vyzkoušeli pravou chuť Španělska. Vše jsme pečlivě ochutnali a namixovali tak, abyste mohli ochutnat to nejlepší. Můžete ho někomu darovat (zaručeně si na něm pochutnají jak vaši kamarádi, tak i obchodní partneři - hodí se totiž opravdu pro každého) nebo si ho pořiďte pro sebe. 

Uvedené dobroty mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě.

 

O španělské speciality je u nás velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.

Nevybrali jste si? Nevadí. Připravili jsme pro vás i další dárkové balíčky.