Dárkový balíček výběr uzenin a víno

Kód: 3147041
Neohodnoceno
699 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Dárkový balíček je mixem oblíbených španělských uzenin, pečiva picos a vína. Jde o perfektní kombinaci pochoutek, které vás na chvíli přenesou na tapas do pravé španělské restaurace. 


Díky své rozmanitosti tímto dárkem potěšíte každého gurmána a milovníka červeného vína. Celý set je nakombinovaný tak, abyste měli prostor ochutnat základní španělské delikatesy a hodí se jak pro ty, kteří zatím španělské lahůdky nevyzkoušeli, tak pro zkušené ochutnávače nejrůznějších dobrot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co na vás čeká v tomto dárkovém balíčku?

Tinto Joven Cuvéé
Lomo sušený vepřový hřebt krájený 45G
Jamon curado krájený 45G
Výberové balení španělských uzenin krájené 70G
PICOS GOURMET 20GR černé
PICOS RÚSTICO GOURMET DOYPACK 20G Zlaté

 

Všechny uvedené lahůdky mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě. 

Kvalitou a skvělou chutí si můžete být jisti. Všechny delikatesy, které v naší nabídce najdete, totiž nejprve sami osobně ochutnáme a teprve poté je zařazujeme do sortimentu. 

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.