O nás

Firma Satisfied s.r.o byla založena v roce 2010 se záměrem importovat ze Španělska kvalitní červená vína. Z původního nadšení se po čase stala hlavní činnost a ke skvělým vínům jsme časem přidali první delikatesy a kvalitní španělské potraviny. Jejich nabídku neustále rozšiřujeme. 

Naší filosofií je dovážet kvalitní produkty a pozvedat úroveň stravování v Česku. Všechny vína a delikatesy v naší nabídce jsme pečlivě zdegustovali a vybrali. Naše heslo je, že méně někdy znamená více. Místo kvantity a slev Vám nabízíme kvalitu a osobní přístup. 

 

Jsme přímí dovozci a veškerý sortiment nakupujeme přímo od výrobců, s kterými se osobně známe a známe také proces výroby a tím Vám ručíme za nejvyšší kvalitu, kterou nabízíme. Nabízíme Vám to, co běžně v obchodech nenaleznete. Mimo internetového prodeje se zabýváme také distribucí našich produktů do hotelů, kvalitních restaurací a specializovaných obchodů. 

 

Náš team: 

Andrej Marek, jednatel a majitel společnosti

Po více než 12 letech praxe v nákupu a logistice se Andrej rozhodl zásadně změnit svůj život a začal se věnovat obchodu se Španělskými víny a delikatesami. Na jedné straně dokázal uplatnit svoje znalosti z nákupu a logistiky a podařilo se mu vybudovat, jak síť dodavatelů, která dneska čítá 25 výrobců, tak na straně druhé našel oblibu v propagování moderních prvků stravování a gastronomie. Mezi jeho nejnovější zálibu patří ruční krájení Jamonu. 

Kamila Daňovič: 

Kamila posilnila Satisfied v roce 2011. I když to bylo její první setkání s víny, tomuto ušlechtilému moku pro,padla a dneska jeto ona kdo má rozhodující slovo při výběrů vín a delikates. Dále se věnuje vyřizování administrativy, logistice a správě www stránek.  

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení