O nás

Topdelikatesy jsou naše srdeční záležitost a o všech těch španělských dobrotách bychom vám mohli vyprávět celé hodiny. Ale nejlepší bude, když je sami ochutnáte. Vše, co u nás v nabídce najdete, nejprve pečlivě vyzkoušíme, mlsnými jazýčky zhodnotíme a ty nejvybranější lahůdky zařazujeme do sortimentu. Můžete si tak být jisti, že se tu neobjeví nic, co by nesplňovalo ty nejvyšší nároky na kvalitu a chuť. 

Budeme rádi, když se nám díky španělským lahůdkám podaří přenést atmosféru slunného Španělska i k vám. 

Za tým Topdelikatesy.cz 

Andrej Marek


Máte nějaký dotaz?

Napište nám! Rádi vám zodpovíme vše, co vás zajímá. Spojit se s námi můžete na online chatu i na uvedených kontaktech.

 


 

Náš team: 

Andrej Marek, jednatel a majitel společnosti

Po více než 12 letech praxe v nákupu a logistice se Andrej rozhodl zásadně změnit svůj život a začal se věnovat obchodu se Španělskými víny a delikatesami. Na jedné straně dokázal uplatnit svoje znalosti z nákupu a logistiky a podařilo se mu vybudovat, jak síť dodavatelů, která dneska čítá 25 výrobců, tak na straně druhé našel oblibu v propagování moderních prvků stravování a gastronomie. Mezi jeho nejnovější zálibu patří ruční krájení Jamonu. 

Kamila Daňovič

Kamila posílila Satisfied v roce 2011. I když to bylo její první setkání s víny, tomuto ušlechtilému moku propadla a dneska je to ona, kdo má rozhodující slovo při výběru vín a delikates. Dále se věnuje vyřizování administrativy, logistice a správě www stránek.