Rega?á Gourmet 25G

Kód: 10491
Neohodnoceno
25 Kč
Vyprodáno

Reganá je trvanlivé španělské pečivo které se používá k sušené šunce, chorizu, paštikám, olivám a sýrům. Krásně křupavé pečivo zvýrazní chuť každé delikatesy. 

Můžete je klidně sníst samotné, nebo máčené v olivovém oleji. Jejich genialita je v tom ,že je máte pořád po ruce ať je klidně deset večer. Picos gourmet rodinné firmy Obando jsou vyráběny dle dlouholetého rodinného receptu a právě proto jsou tak krásně křupavé. Bez nadsázky lze říct, že se jedná o jedny z nejlepších španělských picos.   

Reganas rodinné firmy Obando jsou vyráběny dle dlouholetého rodinného receptu a právě proto jsou tak krásně křupavé. Bez nadsázky lze říct, že se jedná o jedny z nejlepších španělských reganas. 

Další info o picos najdete na našem blogu

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Picos Gourmet  –Složení: Pšeničná mouka, voda, droždí, sůl, žitná mouka, zlepšovač mouky, extra panenský olivový olej (2%). Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy sezamu a soji. váha viz. obal. dovozce Satisfied s.r.o  Slameníkova 5, Přerov. Země původu Španělsko. Minimální trvanlivost do data  uvedeného na obalu.

Výživové hodnoty na 100g.

Energetická hodnota: 375 Kcal/1591 KJ. Tuky:1,5g, z toho nasycené: 0.25g. Sacharidy: 77g , z toho cukry: 2,3g,  Bílkoviny: 12g.  Sůl: 2,35g.

Skladování a trvanlivost:

Ano, správné skladování picos je velmi důležité, aby si udržely svou křupavost a chuť. Ideální teplota pro skladování picos je do 30 stupňů Celsia. Je důležité, aby picos nebyly vystaveny vlhkosti, protože by mohly ztratit svou křupavost a texturu. S dodržením těchto podmínek mají picos trvanlivost 6 měsíců.

 Název picos vznikl od tvaru pečiva, které připomíná picos- hory (třeba picos de Europa). Je to Váš geniální kamarád

Dovozce do ČR: Satisfied s.r.o Země původu Španělsko