Dárkový balíček Malá siesta

Kód: 3148336
Neohodnoceno
427 Kč
SKLADEM
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Dárkový set Malá siesta

Objevte španělskou gastronomii s naším exkluzivním dárkovým setem "Malá siesta", který přináší autentické chutě a lahodné kombinace. Tento set je ideálním dárkem pro milovníky gurmánských specialit a přináší následující delikatesy:

  1. Iberská paštika s fíky (70g) - Jemná a lahodná paštika obohacená o sladké fíky, které jí dodávají nezaměnitelnou chuťovou hloubku.

  2. Iberská paštika s rozinkami (70g) - Kombinace kvalitní paštiky s rozinkami vytváří dokonalou harmonii sladkosti a jemnosti.

  3. Iberská paštika s kousky šunky (70g) - Vychutnejte si tradiční iberskou paštiku obohacenou o kousky prvotřídní šunky, která dodává této pochoutce jedinečný charakter.

  4. Picos Gourmet (20g) černé - Křupavé a lahodné kousky pečiva, ideální jako doplněk k paštikám nebo jen tak k zakousnutí.

  5. Picos Rústico Gourmet Doypack (20g) Zlaté - Tradiční rustikální křupavé tyčinky, které jsou skvělým doplňkem k jakémukoli gurmánskému zážitku.

  6. Regañá Gourmet (25g) - Lahodné, křupavé pečivo, které se perfektně hodí k různým typům paštik a jiných delikates.

Tento dárkový set je pečlivě sestaven tak, aby vám přinesl autentický zážitek a potěšení z každého sousta. Perfektní dárek pro jakoukoli příležitost nebo prostě jen jako malá radost pro sebe či své blízké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Dárkový set malá siesta obsahuje:

Iberská paštika s fíky 70G
Iberská paštika s rozinkami 70G
Iberská paštika s kousky šunky 70G
PICOS GOURMET 20GR černé
PICOS RÚSTICO GOURMET DOYPACK 20G Zlaté
Regañá Gourmet 25G

 

Všechny uvedené lahůdky mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě s teplotami do 30 ºC.

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.