Vykostěná Paleta Ibérica de Cebo - kousky 200G

Kód: 10394
Neohodnoceno
319 Kč
Vyprodáno

Vykostěná Paleta Ibérica de Cebo o přibližné váze 200 g je sušená šunka z tmavých iberských prasátek. Konkrétně se jedná o přední kýtu. Tato prasátka jsou vykrmována běžným organickým krmením (narozdíl od Palety Ibérica de Bellota, kde jsou prasata krmená žaludy ve volné přírodě).  

I přesto ovšem paleta oplývá vynikajícími vlastnostmi pravého iberica - má šťavnatou konzistenci, tenoučké žilky tuku prorostlé masem a trvalejší chuť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše, co by vás mohlo zajímat

Tato sušená šunka zraje na čerstvém vzduchu. Díky své jedinečné chuti jde o pochoutku, kterou rád ochutná každý milovník masa. 

Jedná se o kousek o přibližné váze 200 g a jde o cenu, která je konečná. Aby si šunka zachovala tu nejlepší kvalitu, je samozřejmě vakuově zabalená. 

 

Skladování a konzumace

Šunku skladujte na suchém a chladném místě a po otevření ji rozhodně uložte do lednice. Ještě před samotnou ochutnávkou ji doporučujeme vyndat a nechat při pokojové teplotě přibližně 20 minut. 

Nejlépe si ji vychutnáte tak, že ji nakrájíte na co nejtenčí plátky. Pokud máte rádi víno, vsaďte na červené. Chutě se krásně propojí. 

TIP: Šunku můžete jíst samostatně, v kombinaci s tradičním španělským pečivem picos i s čerstvou bagetkou. Doporučujeme variantu naříznout bagetu, pokapat ji kvalitním olivovým olejem a potřít zralými plátky rajčat a česnekem, aby byla šťavnatější. Bagetu naplňte sušenou šunkou, obložte rajčátky a kdo chce, může přidat i kousky sýra a černé olivy.  

 

Vyzkoušet ale můžete i další vykostěnou Paletu. Chuť Paleta Ibérica de Bellota vás totiž zaručeně dostane.