V čase od 12.6 do 18.6 nebudeme z důvodu pobytu v zahraniční expedovat zboží. První expedice proběhne až 19.6 s doručením 20.6. Děkujeme za pochopení. Dovolujeme si Vás upozornit, že všechny dárkové koše z pedig proutí, jsou nahrazeny dřevěnými bednami.

Velký dárkový koš španělských specialit

Kód: 3147075
Neohodnoceno
3 189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Velký dárkový koš španělských specialit

Chcete někoho pořádně překvapit nebo se poohlížíte po něčem dobrém na zub pro sebe a vaše blízké? Náš velký koš plný pravých španělských specialit nabízí mimořádně velkou dávku dobrot a rozhodně by ho měl vyzkoušet každý, kdo má rád dobré jídlo.

Najdete v něm tradiční španělské speciality od těch nejoblíbenějších sýrů, uzenin, sušené šunky a čokolády a jako doplněk nesmí samozřejmě chybět ani kvalitní španělské víno. 

Všechny lahůdky mají dlouhou trvanlivost, a proto se nemusíte bát je zakoupit jako dárek. K jaké příležitosti? To už je na vás!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkový balíček Velký dárkový koš španělských specialit obsahuje:

Všechny uvedené produkty mají dlouhou dobu trvanlivosti a abyste jim zajistili tu nejlepší chuť a kvalitu, skladujte je na chladném a suchém místě. 

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.