V čase od 12.6 do 18.6 nebudeme z důvodu pobytu v zahraniční expedovat zboží. První expedice proběhne až 19.6 s doručením 20.6. Děkujeme za pochopení. Dovolujeme si Vás upozornit, že všechny dárkové koše z pedig proutí, jsou nahrazeny dřevěnými bednami.

Dárkový pytel pro masožravce exclusive

Kód: 3147094
Novinka
1 hodnocení
3 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2023

Patříte vy nebo vaši blízcí mezi milovníky masa? Pak by vám rozhodně neměl utéct tenhle exkluzivní pytel plný španělských masových dobrot. Set je sestavený tak, aby udělal radost každému, kdo má rád uzeniny. 

Rozhodně v něm nesmí chybět chorizo, jamón ani vykostěná Paleta Ibérica. Máte jedinečnou příležitost ochutnat lahůdky, o kterých se vám nesnilo!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co na vás čeká v tomto dárkovém pytli?

Díky svému balení ve formě dárkového pytle se srdíčky se skvěle hodí i jako překvapení. A obzvlášť velkou parádu udělá jako dárek k narozeninám nebo na Vánoce. 

O naše španělské speciality je velký zájem a ačkoliv jejich nabídku pravidelně doplňujeme, může se čas od času stát, že některou z nich vyprodáme. O svůj balíček ale nepřijdete! Chybějící delikatesu vám v setu automaticky nahradíme lahůdkou podobné kvality i ceny. Nezaplatíte tak nic navíc.